piątek, 7 listopada 2014

Na opak...


Na blogach na które lubię zaglądać cudna jesień, na niektórych  pojawiły się już nawet dekoracje adwentowe, gwiazdki na choinkę, a u mnie...no cóż. Jakoś tak na opak z porą roku stworzył się  komplecik w rozkwicie, czyli kwiecista serwetka i podkładki pod filiżanki. Już wkrótce polecą do słonecznej Italii. A ja coby nie być całkiem na bakier z czasem na szczęście w odwodzie mam czapeczki dla dwóch małych przystojniaków, ale o tym następnym razem :)
5 komentarzy:

 1. Serwetka wspaniała! Przyglądałam się jej dłuższą chwilę i listeczki wydają się być z koronek irlandzkich... zgadłam czy trafiłam kulą w płot? :))
  Mam prośbę czy możesz założyć na blogu gadżet "Obserwatorzy", bez tego nie umiem dorzucić bloga do obserwowanych... ;) a chciałabym :))
  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo :) Wprawne oko wytrawnego dziergacza Cię nie zmyliło, liście są z koronki irlandzkiej ;) Już się poprawiłam, gadżet dorzuciłam- przynajmniej tak mi się wydaje bo dopiero zaznajamiam się z tajnikami blogowania. Niemniej bardzo mi miło że chcesz mnie przygarnąć do obserwowanych:)) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba coś jest nie tak, bo nie widzę gadżeciku? Pewnie, że chcę :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. No tak,dodałam nie to co trzeba. Trochę techniki i człowiek się gubi ;) Teraz już chyba będzie ok:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tak całe życie się gubię w technice a ostatnio jakby trochę bardziej :))

  OdpowiedzUsuń